RSPF2FT909R
Produkt oversigt
Varenummer: RSPF2FT909R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 909 OHM 2W 1% AXIAL
Dataark: 1.RSPF2FT909R.pdf2.RSPF2FT909R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for RSPF2FT909R
Varenummer RSPF2FT909R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 909 OHM 2W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1200632 pcs Datablad 1.RSPF2FT909R.pdf2.RSPF2FT909R.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient -200/ +350ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm)
Serie RSPF Modstand 909 Ohms
Power (Watts) 2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Antal Afslutninger 2 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) -
Funktioner Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 909 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film Sammensætning Metal Oxide Film