RSPF2FT51R1
Produkt oversigt
Varenummer: RSPF2FT51R1
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 51.1 OHM 2W 1% AXIAL
Dataark: 1.RSPF2FT51R1.pdf2.RSPF2FT51R1.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for RSPF2FT51R1
Varenummer RSPF2FT51R1 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 51.1 OHM 2W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1085621 pcs Datablad 1.RSPF2FT51R1.pdf2.RSPF2FT51R1.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient -200/ +350ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm)
Serie RSPF Modstand 51.1 Ohms
Power (Watts) 2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RSPF 2 51.1 1% R