RSPF2FT6K19
Produkt oversigt
Varenummer: RSPF2FT6K19
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 6.19K OHM 2W 1% AXIAL
Dataark: 1.RSPF2FT6K19.pdf2.RSPF2FT6K19.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for RSPF2FT6K19
Varenummer RSPF2FT6K19 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 6.19K OHM 2W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 993046 pcs Datablad 1.RSPF2FT6K19.pdf2.RSPF2FT6K19.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient -200/ +350ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm)
Serie RSPF Modstand 6.19 kOhms
Power (Watts) 2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RSPF 2 6.19K 1% R