RSPF2FT6R81
Produkt oversigt
Varenummer: RSPF2FT6R81
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 6.81 OHM 2W 1% AXIAL
Dataark: 1.RSPF2FT6R81.pdf2.RSPF2FT6R81.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for RSPF2FT6R81
Varenummer RSPF2FT6R81 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 6.81 OHM 2W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 951764 pcs Datablad 1.RSPF2FT6R81.pdf2.RSPF2FT6R81.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient -200/ +350ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm)
Serie RSPF Modstand 6.81 Ohms
Power (Watts) 2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RSPF 2 6.81 1% R