RVC1206FT10M0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RVC1206FT10M0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RVC1206FT10M0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 10M OHM 1% 1/4W 1206
Dataark: 1.RVC1206FT10M0.pdf2.RVC1206FT10M0.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RVC1206FT10M0
Varenummer RVC1206FT10M0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 10M OHM 1% 1/4W 1206 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1500808 pcs Datablad 1.RVC1206FT10M0.pdf2.RVC1206FT10M0.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package 1206 Størrelse / Dimension 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Serie RVC Modstand 10 MOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 1206 (3216 Metric) Andre navne RVC 1206 10M 1% R