WCB2FB33R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WCB2FB33R0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WCB2FB33R0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES CERM WW 2W 33 OHM 1%
Dataark: 1.WCB2FB33R0.pdf2.WCB2FB33R0.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for WCB2FB33R0
Varenummer WCB2FB33R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES CERM WW 2W 33 OHM 1% Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 206259 pcs Datablad 1.WCB2FB33R0.pdf2.WCB2FB33R0.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm)
Serie WCB Modstand 33 Ohms
Power (Watts) 2W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne WCB 2 33 1% B