WRF1JB10R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WRF1JB10R0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES WW 1W 10 OHM 5% AXIAL
Dataark: 1.WRF1JB10R0.pdf2.WRF1JB10R0.pdf
  • Besked
Specifikationer for WRF1JB10R0
Varenummer WRF1JB10R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES WW 1W 10 OHM 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3856 pcs Datablad 1.WRF1JB10R0.pdf2.WRF1JB10R0.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient -80/ +900ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.197" Dia x 0.433" L (5.00mm x 11.00mm)
Serie WRF Modstand 10 Ohms
Power (Watts) 1W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne WRF 1 10 5% A