WW12JB3R60
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW12JB3R60 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WW12JB3R60
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 3.6 OHM 0.4W 5% AXIAL
Dataark: 1.WW12JB3R60.pdf2.WW12JB3R60.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for WW12JB3R60
Varenummer WW12JB3R60 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 3.6 OHM 0.4W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 380491 pcs Datablad 1.WW12JB3R60.pdf2.WW12JB3R60.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
Serie WW Modstand 3.6 Ohms
Power (Watts) 0.4W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne WW H 3.6 5% B
WWH3.65%B
WWH3.65%B-ND
WWH3.6JB
WWH3.6JB-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 350°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Moisture Resistant
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 3.6 Ohms ±5% 0.4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound