WW12JB4R30
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW12JB4R30 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WW12JB4R30
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 4.3 OHM 0.4W 5% AXIAL
Dataark: 1.WW12JB4R30.pdf2.WW12JB4R30.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for WW12JB4R30
Varenummer WW12JB4R30 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 4.3 OHM 0.4W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 376698 pcs Datablad 1.WW12JB4R30.pdf2.WW12JB4R30.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
Serie WW Modstand 4.3 Ohms
Power (Watts) 0.4W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne WW H 4.3 5% B
WWH4.35%B
WWH4.35%B-ND
WWH4.3JB
WWH4.3JB-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 350°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Moisture Resistant
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 4.3 Ohms ±5% 0.4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound