WW12JB400R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW12JB400R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WW12JB400R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 400 OHM 0.4W 5% AXIAL
Dataark: 1.WW12JB400R.pdf2.WW12JB400R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for WW12JB400R
Varenummer WW12JB400R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 400 OHM 0.4W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 405490 pcs Datablad 1.WW12JB400R.pdf2.WW12JB400R.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
Serie WW Modstand 400 Ohms
Power (Watts) 0.4W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne WW H 400 5% B