DGN0.25BK100
TechflexTechflex
DGN0.25BK100 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DGN0.25BK100
Producent / Mærke: Techflex
Produkt beskrivelse DRAGON SLEEVE 1/4" BLACK, 100 FT
Dataark: DGN0.25BK100.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for DGN0.25BK100
Varenummer DGN0.25BK100 Fabrikant Techflex
Beskrivelse DRAGON SLEEVE 1/4" BLACK, 100 FT Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2644 pcs Datablad DGN0.25BK100.pdf
Bredde - Vægtykkelse -
Type attributter Expandable Type Sleeving
Serie Dragon Andre navne 1030-1432
DGN0.25BK100-ND
Driftstemperatur - Materiale Brandbarhed Rating -
Materiale - Væskebeskyttelse -
Længde 100' (30.48m) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Varme beskyttelse - Funktioner -
Miljøbeskyttelse - Diameter - Udenfor, Ikke-udvidet -
Diameter - Indvendig, Ikke-udvidet 0.250" (6.35mm) Diameter - Indvendig, Udvidet 0.313" (7.95mm)