DGN0.75BK50
TechflexTechflex
DGN0.75BK50 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DGN0.75BK50
Producent / Mærke: Techflex
Produkt beskrivelse DRAGON SLEEVE 3/4" BLACK, 50 FT
Dataark: DGN0.75BK50.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for DGN0.75BK50
Varenummer DGN0.75BK50 Fabrikant Techflex
Beskrivelse DRAGON SLEEVE 3/4" BLACK, 50 FT Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1748 pcs Datablad DGN0.75BK50.pdf
Bredde - Vægtykkelse -
Type attributter Expandable Type Sleeving
Serie Dragon Andre navne 1030-1435
DGN0.75BK50-ND
Driftstemperatur - Fugtfølsomhedsniveau (MSL) Not Applicable
Materiale Brandbarhed Rating - Materiale -
Væskebeskyttelse - Længde 50.00' (15.24m)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Varme beskyttelse -
Funktioner - Miljøbeskyttelse -
Diameter - Udenfor, Ikke-udvidet - Diameter - Indvendig, Ikke-udvidet 0.750" (19.05mm)
Diameter - Indvendig, Udvidet 1.000" (25.40mm) Farve Black