DGN1.75BK25
TechflexTechflex
DGN1.75BK25 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DGN1.75BK25
Producent / Mærke: Techflex
Produkt beskrivelse DRAGON SLEEVE 1-3/4" BLACK, 25 F
Dataark: DGN1.75BK25.pdf
  • Besked
Specifikationer for DGN1.75BK25
Varenummer DGN1.75BK25 Fabrikant Techflex
Beskrivelse DRAGON SLEEVE 1-3/4" BLACK, 25 F Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1153 pcs Datablad DGN1.75BK25.pdf
Bredde - Vægtykkelse -
Type attributter Expandable Type Sleeving
Serie Dragon Driftstemperatur -
Materiale Brandbarhed Rating - Materiale -
Væskebeskyttelse - Længde 25.00' (7.62m)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Varme beskyttelse -
Funktioner - Miljøbeskyttelse -
Diameter - Udenfor, Ikke-udvidet - Diameter - Indvendig, Ikke-udvidet 1.750" (44.45mm)
Diameter - Indvendig, Udvidet 2.125" (53.97mm) Farve Black