DGN1.25BK25
TechflexTechflex
DGN1.25BK25 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DGN1.25BK25
Producent / Mærke: Techflex
Produkt beskrivelse DRAGON SLEEVE 1-1/4" BLACK, 25 F
Dataark: DGN1.25BK25.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for DGN1.25BK25
Varenummer DGN1.25BK25 Fabrikant Techflex
Beskrivelse DRAGON SLEEVE 1-1/4" BLACK, 25 F Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2376 pcs Datablad DGN1.25BK25.pdf
Bredde - Vægtykkelse -
Type attributter Expandable Type Sleeving
Serie Dragon Andre navne 1030-1436
DGN1.25BK25-ND
Driftstemperatur - Materiale Brandbarhed Rating -
Materiale - Væskebeskyttelse -
Længde 25.00' (7.62m) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Varme beskyttelse - Funktioner -
Miljøbeskyttelse - Diameter - Udenfor, Ikke-udvidet -
Diameter - Indvendig, Ikke-udvidet 1.250" (31.75mm) Diameter - Indvendig, Udvidet 1.750" (44.45mm)