F6H0.50BK800
TechflexTechflex
F6H0.50BK800 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: F6H0.50BK800
Producent / Mærke: Techflex
Produkt beskrivelse 1/2" F6 HEAVY DUTY, BLACK, 800 F
Dataark: 1.F6H0.50BK800.pdf2.F6H0.50BK800.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 84 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 84 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for F6H0.50BK800
Varenummer F6H0.50BK800 Fabrikant Techflex
Beskrivelse 1/2" F6 HEAVY DUTY, BLACK, 800 F Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 84 pcs Datablad 1.F6H0.50BK800.pdf2.F6H0.50BK800.pdf
Bredde - Vægtykkelse 0.057" (1.45mm)
Type attributter Split Flexible Tube Type Self Wrap
Serie F6® Heavy Driftstemperatur -70°C ~ 125°C
Materiale Brandbarhed Rating - Materiale Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Væskebeskyttelse Fluid Resistant Længde 800' (243.84m)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Varme beskyttelse -
Funktioner - Miljøbeskyttelse -
Diameter - Udenfor, Ikke-udvidet - Diameter - Indvendig, Ikke-udvidet 0.500" (12.70mm)