F6H0.75BK500
TechflexTechflex
F6H0.75BK500 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: F6H0.75BK500
Producent / Mærke: Techflex
Produkt beskrivelse 3/4" F6 HEAVY DUTY, BLACK, 500 F
Dataark: 1.F6H0.75BK500.pdf2.F6H0.75BK500.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 77 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 77 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for F6H0.75BK500
Varenummer F6H0.75BK500 Fabrikant Techflex
Beskrivelse 3/4" F6 HEAVY DUTY, BLACK, 500 F Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 77 pcs Datablad 1.F6H0.75BK500.pdf2.F6H0.75BK500.pdf
Bredde - Vægtykkelse -
Type attributter Split Flexible Tube Type Self Wrap
Serie F6® Heavy Driftstemperatur -
Materiale Brandbarhed Rating - Materiale Fluoropolymer
Væskebeskyttelse Fluid Resistant Længde 500' (152.40m)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Varme beskyttelse -
Funktioner - Miljøbeskyttelse -
Diameter - Udenfor, Ikke-udvidet - Diameter - Indvendig, Ikke-udvidet 0.750" (19.05mm)