F6H0.63BK500
TechflexTechflex
F6H0.63BK500 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: F6H0.63BK500
Producent / Mærke: Techflex
Produkt beskrivelse 5/8" F6 HEAVY DUTY, BLACK, 500 F
Dataark: 1.F6H0.63BK500.pdf2.F6H0.63BK500.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 102 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 102 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for F6H0.63BK500
Varenummer F6H0.63BK500 Fabrikant Techflex
Beskrivelse 5/8" F6 HEAVY DUTY, BLACK, 500 F Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 102 pcs Datablad 1.F6H0.63BK500.pdf2.F6H0.63BK500.pdf
Bredde - Type attributter Split Flexible Tube
Type Self Wrap Serie F6® Heavy
Driftstemperatur -70°C ~ 125°C Materiale Brandbarhed Rating -
Materiale Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Væskebeskyttelse Fluid Resistant
Længde 500' (152.40m) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Varme beskyttelse - Funktioner -
Miljøbeskyttelse - Diameter - Udenfor, Ikke-udvidet -
Diameter - Indvendig, Ikke-udvidet 0.625" (15.88mm) Diameter - Indvendig, Udvidet -