GSP500PS24-EF
XP PowerXP Power
GSP500PS24-EF Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: GSP500PS24-EF
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 24V 500W
Dataark: GSP500PS24-EF.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 387 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 387 pcs
  • Besked
Specifikationer for GSP500PS24-EF
Varenummer GSP500PS24-EF Fabrikant XP Power
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 24V 500W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 387 pcs Datablad GSP500PS24-EF.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 24V
Spænding - Isolering 4kV Spænding - Indgang 85 ~ 264 VAC
Type Enclosed Størrelse / Dimension 6.71" L x 4.00" W x 1.65" H (170.4mm x 101.6mm x 41.9mm)
Serie GSP500 Power (Watts) 500W
Andre navne 1470-2746 Driftstemperatur -40°C ~ 70°C (With Derating)
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Mindste belastning er påkrævet No
Effektivitet 90% Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 21A 85 ~ 264 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 21A Godkendelser CB