GSP750PS12-EF
XP PowerXP Power
GSP750PS12-EF Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: GSP750PS12-EF
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 12V 750W
Dataark: GSP750PS12-EF.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 307 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 307 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Besked
Specifikationer for GSP750PS12-EF
Varenummer GSP750PS12-EF Fabrikant XP Power
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 12V 750W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 307 pcs Datablad GSP750PS12-EF.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 12V
Spænding - Isolering 4kV Spænding - Indgang 80 ~ 264 VAC
Type Enclosed Størrelse / Dimension 10.00" L x 4.00" W x 1.65" H (254.0mm x 101.6mm x 41.9mm)
Serie GSP750 Power (Watts) 750W
Andre navne 1470-3967 Driftstemperatur -40°C ~ 70°C (With Derating)
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Mindste belastning er påkrævet No
Effektivitet - Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 62.5A 80 ~ 264 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 62.5A Godkendelser CB, CE
Applikationer ITE (Commercial), Medical
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
GSP2.9903.13
GSP2.9903.13
producenter: Schurter
Beskrivelse: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
På lager: 29423 pcs
Hent: GSP2.9903.13.pdf
RFQ
GSP750PS24-EF
GSP750PS24-EF
producenter: XP Power
Beskrivelse: AC/DC CONVERTER 24V 750W