GSP750PS24-EF
XP PowerXP Power
GSP750PS24-EF Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: GSP750PS24-EF
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 24V 750W
Dataark: GSP750PS24-EF.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 248 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 248 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Besked
Specifikationer for GSP750PS24-EF
Varenummer GSP750PS24-EF Fabrikant XP Power
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 24V 750W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 248 pcs Datablad GSP750PS24-EF.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 24V
Spænding - Isolering 4kV Spænding - Indgang 80 ~ 264 VAC
Type Enclosed Størrelse / Dimension 10.00" L x 4.00" W x 1.65" H (254.0mm x 101.6mm x 41.9mm)
Serie GSP750 Power (Watts) 750W
Andre navne 1470-3968 Driftstemperatur -40°C ~ 70°C (With Derating)
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Mindste belastning er påkrævet No
Effektivitet - Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 31.3A 80 ~ 264 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 31.3A Godkendelser CB, CE