JTK1524D12
XP PowerXP Power
JTK1524D12 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: JTK1524D12
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER +/-12V 15W
Dataark: JTK1524D12.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for JTK1524D12
Varenummer JTK1524D12 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER +/-12V 15W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3013 pcs Datablad JTK1524D12.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -12V
Spænding - Output 1 12V Spænding - Isolering 1.6kV
Spænding - Indgang (Min) 9V Spænding - Indgang (Max) 36V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serie JTK Power (Watts) 15W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 6-DIP Module
Driftstemperatur -40°C ~ 100°C Antal udgange 2
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Effektivitet 88% Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 625mA 9V - 36V Input
Nuværende - Output (Max) 625mA Kontrolfunktioner Enable, Active High