JTK1524D15
XP PowerXP Power
JTK1524D15 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: JTK1524D15
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER +/-15V 15W
Dataark: JTK1524D15.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for JTK1524D15
Varenummer JTK1524D15 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER +/-15V 15W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2832 pcs Datablad JTK1524D15.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -15V
Spænding - Output 1 15V Spænding - Isolering 1.6kV
Spænding - Indgang (Min) 9V Spænding - Indgang (Max) 36V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serie JTK Power (Watts) 15W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 6-DIP Module
Andre navne 1470-2114-5 Driftstemperatur -40°C ~ 100°C
Antal udgange 2 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Effektivitet 89%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 500mA 9V - 36V Input Nuværende - Output (Max) 500mA