RCQ75110S12
XP PowerXP Power
RCQ75110S12 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RCQ75110S12
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 12V 75W
Dataark: RCQ75110S12.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 847 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 847 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
  • Besked
Specifikationer for RCQ75110S12
Varenummer RCQ75110S12 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 12V 75W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 847 pcs Datablad RCQ75110S12.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 12V Spænding - Isolering 3kV
Spænding - Indgang (Min) 66V Spænding - Indgang (Max) 160V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Serie RCQ Power (Watts) 75W
Emballage Bulk Pakke / tilfælde 8-DIP Module
Andre navne 1470-3394 Driftstemperatur -40°C ~ 35°C
Antal udgange 1 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner Remote On/Off Effektivitet 91%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 6.25A 66V - 160V Input Nuværende - Output (Max) 6.25A