RCQ7572S24
XP PowerXP Power
RCQ7572S24 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RCQ7572S24
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 24V 75W
Dataark: RCQ7572S24.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 737 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 737 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for RCQ7572S24
Varenummer RCQ7572S24 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 24V 75W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 737 pcs Datablad RCQ7572S24.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 24V Spænding - Isolering 3kV
Spænding - Indgang (Min) 43V Spænding - Indgang (Max) 101V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Serie RCQ Power (Watts) 75W
Emballage Bulk Pakke / tilfælde 8-DIP Module
Andre navne 1470-3392 Driftstemperatur -40°C ~ 35°C
Antal udgange 1 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner Remote On/Off Effektivitet 91%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 3.13A 43V - 101V Input Nuværende - Output (Max) 3.13A