UCP180PS15
Produkt oversigt
Varenummer: UCP180PS15
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse AC-DC U CHANNEL PSU, 180W, IND+M
Dataark: UCP180PS15.pdf
  • Besked
Specifikationer for UCP180PS15
Varenummer UCP180PS15 Fabrikant XP Power
Beskrivelse AC-DC U CHANNEL PSU, 180W, IND+M Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1047 pcs Datablad UCP180PS15.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 15V
Spænding - Isolering 4kV Spænding - Indgang 85 ~ 264 VAC
Type Open Frame Størrelse / Dimension 4.24" L x 2.47" W x 1.16" H (107.7mm x 62.7mm x 29.5mm)
Serie UCP180 Power (Watts) 120W (180W Forced Air)
Andre navne 1470-4560 Driftstemperatur -40°C ~ 70°C (With Derating)
Effektivitet 92% Detaljeret beskrivelse Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 8A 85 ~ 264 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 8A Godkendelser CB, TUV, UL
Applikationer ITE (Commercial), Medical
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
UCP15U-360-36
UCP15U-360-36
producenter: ERP Power
Beskrivelse: LED DRIVER CC AC/DC 28-36V 360MA
På lager: 7157 pcs
Hent: UCP15U-360-36.pdf
RFQ
UCP10U-350-16
UCP10U-350-16
producenter: ERP Power
Beskrivelse: LED DRIVER CC AC/DC 11-16V 350MA