MMF-25FRE14K
YageoYageo
Yageo
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MMF-25FRE14K
Producent / Mærke: Yageo
Produkt beskrivelse RES SMD 1% 1/4W MELF
Dataark: MMF-25FRE14K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
6000 pcs
  • Besked
Specifikationer for MMF-25FRE14K
Varenummer MMF-25FRE14K Fabrikant Yageo
Beskrivelse RES SMD 1% 1/4W MELF Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2585845 pcs Datablad MMF-25FRE14K.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package MELF Størrelse / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serie MMF Modstand 14 kOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde MELF, 0207 Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Antal Afslutninger 2 Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner -
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 14 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
Sammensætning Metal Film
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MMF-25FRE143K
MMF-25FRE143K
producenter: Yageo
Beskrivelse: RES SMD 1% 1/4W MELF
På lager: 2956438 pcs
Hent: MMF-25FRE143K.pdf
RFQ
MMF-25FRE14K7
MMF-25FRE14K7
producenter: Yageo