MMF-25FRE14R
Produkt oversigt
Varenummer: MMF-25FRE14R
Producent / Mærke: Yageo
Produkt beskrivelse RES SMD 1% 1/4W MELF
Dataark: MMF-25FRE14R.pdf
  • Besked
Specifikationer for MMF-25FRE14R
Varenummer MMF-25FRE14R Fabrikant Yageo
Beskrivelse RES SMD 1% 1/4W MELF Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3311811 pcs Datablad MMF-25FRE14R.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package MELF Størrelse / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serie MMF Modstand 14 Ohms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde MELF, 0207 Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Antal Afslutninger 2 Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner -
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 14 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
Sammensætning Metal Film
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MMF-25FRE14K7
MMF-25FRE14K7
producenter: Yageo
Beskrivelse: RES SMD 1% 1/4W MELF
På lager: 2976073 pcs
Hent: MMF-25FRE14K7.pdf
RFQ
MMF-25FRE154R
MMF-25FRE154R
producenter: Yageo
På lager: 2533212 pcs
Hent: MMF-25FRE154R.pdf
RFQ
MMF-25FRE14R7
MMF-25FRE14R7