MMF-25FRE14R3
Produkt oversigt
Varenummer: MMF-25FRE14R3
Producent / Mærke: Yageo
Produkt beskrivelse RES SMD 1% 1/4W MELF
Dataark: MMF-25FRE14R3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MMF-25FRE14R3
Varenummer MMF-25FRE14R3 Fabrikant Yageo
Beskrivelse RES SMD 1% 1/4W MELF Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2814277 pcs Datablad MMF-25FRE14R3.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package MELF Størrelse / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serie MMF Modstand 14.3 Ohms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde MELF, 0207 Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Antal Afslutninger 2 Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner -
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 14.3 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film