PTKM100R-894
Produkt oversigt
Varenummer: PTKM100R-894
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 100UH 8A 23 MOHM TH
Dataark: PTKM100R-894.pdf
  • Besked
Specifikationer for PTKM100R-894
Varenummer PTKM100R-894 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 100UH 8A 23 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 8441 pcs Datablad PTKM100R-894.pdf
Type Toroidal Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.300" Dia x 0.650" W (33.02mm x 16.51mm)
Afskærmning Shielded Serie PTKMR
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PTKM100R-894 BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 100µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 2MHz
Detaljeret beskrivelse 100µH Shielded Toroidal Inductor 8A 23 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 23 mOhm Max
Nuværende vurdering 8A Nuværende - Mætning 3.5A