PTKM100R-50VM
Produkt oversigt
Varenummer: PTKM100R-50VM
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 100UH 3.14A 55 MOHM TH
Dataark: PTKM100R-50VM.pdf
  • Besked
Specifikationer for PTKM100R-50VM
Varenummer PTKM100R-50VM Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 100UH 3.14A 55 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6874 pcs Datablad PTKM100R-50VM.pdf
Type Toroidal Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.750" L x 0.400" W (19.05mm x 10.16mm)
Afskærmning Shielded Serie PTKMR-VM
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PTKM100R-50VM BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 100µH
Højde - Siddende (Max) 0.775" (19.68mm) Frekvens - Selvresonans 2.5MHz
Detaljeret beskrivelse 100µH Shielded Toroidal Inductor 3.14A 55 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 55 mOhm Max
Nuværende vurdering 3.14A Nuværende - Mætning 500mA