PTKM100R-894VM
Produkt oversigt
Varenummer: PTKM100R-894VM
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 100UH 8A 23 MOHM TH
Dataark: PTKM100R-894VM.pdf
  • Besked
Specifikationer for PTKM100R-894VM
Varenummer PTKM100R-894VM Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 100UH 8A 23 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6241 pcs Datablad PTKM100R-894VM.pdf
Type Toroidal Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.450" L x 0.825" W (36.83mm x 20.95mm)
Afskærmning Shielded Serie PTKMR-VM
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PTKM100R-894VM BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 100µH
Højde - Siddende (Max) 1.400" (35.56mm) Frekvens - Selvresonans 2MHz
Detaljeret beskrivelse 100µH Shielded Toroidal Inductor 8A 23 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 23 mOhm Max
Nuværende vurdering 8A Nuværende - Mætning 3.5A
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PTKM10R-121VM
PTKM10R-121VM
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 10UH 8.27A 10 MOHM TH
På lager: 6382 pcs
Hent: PTKM10R-121VM.pdf
RFQ
PTKM100R-894
PTKM100R-894
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 100UH 8A 23 MOHM TH