PTKM100R-59
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PTKM100R-59
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 100UH 4.9A 44 MOHM TH
Dataark: PTKM100R-59.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for PTKM100R-59
Varenummer PTKM100R-59 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 100UH 4.9A 44 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9295 pcs Datablad PTKM100R-59.pdf
Type Toroidal Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.100" Dia x 0.475" W (27.94mm x 12.06mm)
Afskærmning Shielded Serie PTKMR
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PTKM100R-59 BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 100µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 2MHz
Detaljeret beskrivelse 100µH Shielded Toroidal Inductor 4.9A 44 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 44 mOhm Max
Nuværende vurdering 4.9A Nuværende - Mætning 2.4A
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PTKM100R-50VM
PTKM100R-50VM
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 100UH 3.14A 55 MOHM TH
På lager: 6874 pcs
Hent: PTKM100R-50VM.pdf
RFQ
PTKM100R-59H
PTKM100R-59H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 100UH 4.9A 44 MOHM TH