1025HC20-RTR
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
1025HC20-RTR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1025HC20-RTR
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FUSE BRD MNT 20A 72VAC/125VDC SM
Dataark: 1025HC20-RTR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1025HC20-RTR
Varenummer 1025HC20-RTR Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FUSE BRD MNT 20A 72VAC/125VDC SM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 26630 pcs Datablad 1025HC20-RTR.pdf
Spændingsvurdering - DC 125V Spændingsværdi - AC 72V
Størrelse / Dimension 0.124" Dia x 0.394" L (3.15mm x 10.00mm) Serie 1025HC
Responstid Fast Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde 2-SMD, Square End Block Andre navne 283-4683-1
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Smeltning I²t 25
DC Kold modstand 0.0031 Ohms Nuværende vurdering 20A
Farve - Brydekapacitet @ Nominel spænding 100A AC, 500A DC
Godkendelser cURus, PSE
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
producenter: Weidmuller
Beskrivelse: ENCLOSURE
På lager: 590 pcs
Hent: 1025950100.pdf
RFQ
producenter: Weidmuller
Beskrivelse: ENCLOSURE
På lager: 1150 pcs
Hent: 1025950050.pdf
RFQ
1025HC50-RTR
1025HC50-RTR
producenter: Bussmann (Eaton)
Beskrivelse: FUSE BOARD MOUNT 50A 60VAC 2SMD
På lager: 26657 pcs
Hent: 1025HC50-RTR.pdf
1025C
1025C
producenter: Murata Power Solutions
Beskrivelse: PULSE XFMR 2:1:1 24MH
Hent: 1025C.pdf
1025HC40-RTR
1025HC40-RTR
producenter: Bussmann (Eaton)
Beskrivelse: FUSE BRD MNT 40A 250VAC 72VDC SM
Hent: 1025HC40-RTR.pdf
1025R-00G
1025R-00G
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 150NH 1.23A 100 MOHM
Hent:
Beskrivelse: SYSTEM CABLE
1025HC25-RTR
1025HC25-RTR
Beskrivelse: FUSE BRD MNT 25A 72VAC/125VDC SM
Hent: 1025HC25-RTR.pdf
1025R-00F
1025R-00F
producenter: API Delevan