1025HC50-RTR
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
1025HC50-RTR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1025HC50-RTR
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FUSE BOARD MOUNT 50A 60VAC 2SMD
Dataark: 1025HC50-RTR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1025HC50-RTR
Varenummer 1025HC50-RTR Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FUSE BOARD MOUNT 50A 60VAC 2SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 26657 pcs Datablad 1025HC50-RTR.pdf
Spændingsværdi - AC 60V Størrelse / Dimension 0.177" Dia x 0.488" L (4.50mm x 12.40mm)
Serie 1025HC Responstid Fast
Emballage Original-Reel® Pakke / tilfælde 2-SMD, Square End Block
Andre navne 283-4682-6 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Smeltning I²t 600 Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Sikringstype Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Kold modstand 0.0011 Ohms
Nuværende vurdering 50A Farve -
Brydekapacitet @ Nominel spænding 600A Godkendelser cURus
Relaterede produkter
1025R-00K
1025R-00K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 150NH 1.23A 100 MOHM
På lager: 167374 pcs
Hent:
RFQ
1025R-00F
1025R-00F
producenter: API Delevan