1025HC30-RTR
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
1025HC30-RTR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1025HC30-RTR
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FUSE BRD MNT 30A 250VAC/72VDC SM
Dataark: 1025HC30-RTR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1500 pcs
3000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1025HC30-RTR
Varenummer 1025HC30-RTR Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FUSE BRD MNT 30A 250VAC/72VDC SM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 63605 pcs Datablad 1025HC30-RTR.pdf
Spændingsvurdering - DC 72V Spændingsværdi - AC 250V
Størrelse / Dimension 0.124" Dia x 0.394" L (3.15mm x 10.00mm) Serie 1025HC
Responstid Fast Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 2-SMD, Square End Block Andre navne 283-4680-2
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Smeltning I²t 112
DC Kold modstand 0.0017 Ohms Nuværende vurdering 30A
Farve - Brydekapacitet @ Nominel spænding 100A AC, 500A DC
Godkendelser cURus, PSE
Relaterede produkter
1025R-00H
1025R-00H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 150NH 1.23A 100 MOHM
På lager: 103094 pcs
Hent:
RFQ
1025HC25-RTR
1025HC25-RTR
producenter: Bussmann (Eaton)
Beskrivelse: FUSE BRD MNT 25A 72VAC/125VDC SM
På lager: 27867 pcs
Hent: 1025HC25-RTR.pdf
RFQ
1025C
1025C
producenter: Murata Power Solutions
Beskrivelse: PULSE XFMR 2:1:1 24MH
Hent: 1025C.pdf
1025HC40-RTR
1025HC40-RTR
producenter: Bussmann (Eaton)
Beskrivelse: FUSE BRD MNT 40A 250VAC 72VDC SM
Hent: 1025HC40-RTR.pdf
1025R-00F
1025R-00F
producenter: API Delevan