UP2UC-220-R
EatonEaton
UP2UC-220-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: UP2UC-220-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 22UH 2.7A 85 MOHM SMD
Dataark: 1.UP2UC-220-R.pdf2.UP2UC-220-R.pdf3.UP2UC-220-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Besked
Specifikationer for UP2UC-220-R
Varenummer UP2UC-220-R Fabrikant Eaton
Beskrivelse FIXED IND 22UH 2.7A 85 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 124943 pcs Datablad 1.UP2UC-220-R.pdf2.UP2UC-220-R.pdf3.UP2UC-220-R.pdf
Spænding - Opdeling - Anvendelse Unshielded
Type Wirewound Størrelse / Dimension 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
Serie UNI-PAC™ 2UC RoHS Status Tape & Reel (TR)
Vurderinger - Polarisering Nonstandard
Andre navne 283-4083-2
UP2UC-220
UP2UC-220-ND
UP2UC-220-R-ND
UP2UC220R
Driftstemperatur -25°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer UP2UC-220-R Højde - Siddende (Max) 0.205" (5.21mm)
Hardware Type 22µH Frekvens - Test 19MHz
Frekvens - Selvresonans 85 mOhm Max Udvidet beskrivelse 22µH Unshielded Wirewound Inductor 2.7A 85 mOhm Max Nonstandard
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Diameter - Skulder -
Beskrivelse FIXED IND 22UH 2.7A 85 MOHM SMD Forsinkelse 100kHz
DC-modstand (DCR) 2.6A Nuværende vurdering 2.7A