UP2UC-470-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP2UC-470-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: UP2UC-470-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 47UH 1.8A 140 MOHM SMD
Dataark: 1.UP2UC-470-R.pdf2.UP2UC-470-R.pdf3.UP2UC-470-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for UP2UC-470-R
Varenummer UP2UC-470-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 47UH 1.8A 140 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 156140 pcs Datablad 1.UP2UC-470-R.pdf2.UP2UC-470-R.pdf3.UP2UC-470-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
Andre navne UP2UC-470
UP2UC-470-ND
Driftstemperatur -25°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 47µH
Højde - Siddende (Max) 0.205" (5.21mm) Frekvens - Selvresonans 12MHz
Detaljeret beskrivelse 47µH Unshielded Wirewound Inductor 1.8A 140 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 140 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.8A Nuværende - Mætning 1.6A