UP2UC-471-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP2UC-471-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: UP2UC-471-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 470UH 500MA 1.27 OHM
Dataark: 1.UP2UC-471-R.pdf2.UP2UC-471-R.pdf3.UP2UC-471-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for UP2UC-471-R
Varenummer UP2UC-471-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 470UH 500MA 1.27 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 117684 pcs Datablad 1.UP2UC-471-R.pdf2.UP2UC-471-R.pdf3.UP2UC-471-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
Andre navne UP2UC-471
UP2UC-471-ND
Driftstemperatur -25°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 470µH
Højde - Siddende (Max) 0.205" (5.21mm) Frekvens - Selvresonans 3.5MHz
Detaljeret beskrivelse 470µH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 1.27 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 1.27 Ohm Max
Nuværende vurdering 500mA Nuværende - Mætning 500mA