UP2UC-330-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP2UC-330-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: UP2UC-330-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 33UH 2.1A 100 MOHM SMD
Dataark: 1.UP2UC-330-R.pdf2.UP2UC-330-R.pdf3.UP2UC-330-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for UP2UC-330-R
Varenummer UP2UC-330-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 33UH 2.1A 100 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 145610 pcs Datablad 1.UP2UC-330-R.pdf2.UP2UC-330-R.pdf3.UP2UC-330-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
Andre navne UP2UC-330
UP2UC-330-ND
Driftstemperatur -25°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 33µH
Højde - Siddende (Max) 0.205" (5.21mm) Frekvens - Selvresonans 15MHz
Detaljeret beskrivelse 33µH Unshielded Wirewound Inductor 2.1A 100 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 100 mOhm Max
Nuværende vurdering 2.1A Nuværende - Mætning 2A