UP2UC-221-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP2UC-221-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: UP2UC-221-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 220UH 800MA 610 MOHM
Dataark: 1.UP2UC-221-R.pdf2.UP2UC-221-R.pdf3.UP2UC-221-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Besked
Specifikationer for UP2UC-221-R
Varenummer UP2UC-221-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 220UH 800MA 610 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 126796 pcs Datablad 1.UP2UC-221-R.pdf2.UP2UC-221-R.pdf3.UP2UC-221-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
Andre navne 283-4084-2
UP2UC-221
UP2UC-221-ND
UP2UC-221-R-ND
UP2UC221R
Driftstemperatur -25°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 220µH
Højde - Siddende (Max) 0.205" (5.21mm) Frekvens - Selvresonans 5MHz
Detaljeret beskrivelse 220µH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 610 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 610 mOhm Max
Nuværende vurdering 800mA Nuværende - Mætning 800mA