DP4RSC60E40
CrydomCrydom
DP4RSC60E40 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DP4RSC60E40
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V
Dataark: 1.DP4RSC60E40.pdf2.DP4RSC60E40.pdf3.DP4RSC60E40.pdf4.DP4RSC60E40.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 250 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 250 pcs
  • Besked
Specifikationer for DP4RSC60E40
Varenummer DP4RSC60E40 Fabrikant Crydom
Beskrivelse RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Spænding - Belastning 1 ~ 48 V Spænding - Indgang 18 ~ 32VDC
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Load Current 40A
Relaterede produkter
DP4RSC60E20
DP4RSC60E20
producenter: Crydom
Beskrivelse: RELAY SSR CONTACT 48VDC 20A 32V
På lager: 280 pcs
Hent: DP4RSC60E20.pdf
RFQ
DP4RSC60E20B
DP4RSC60E20B
producenter: Crydom
På lager: 270 pcs
Hent: DP4RSC60E20B.pdf
RFQ
DP4RSC60E40B8
DP4RSC60E40B8
Beskrivelse: RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V