DP4RSC60E40B
CrydomCrydom
DP4RSC60E40B Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DP4RSC60E40B
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V
Dataark: 1.DP4RSC60E40B.pdf2.DP4RSC60E40B.pdf3.DP4RSC60E40B.pdf4.DP4RSC60E40B.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 229 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 229 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for DP4RSC60E40B
Varenummer DP4RSC60E40B Fabrikant Crydom
Beskrivelse RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Spænding - Belastning 1 ~ 48 V Spænding - Indgang 18 ~ 32VDC
Afslutningsstil Screw Terminal Serie DP
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Hockey Puck
Output Type DC Andre navne CC2470
DP4RSC60E40B-ND
Monteringstype Chassis Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Load Current 40A Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Kredsløb SPST-NO (1 Form A)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DP4RSC60E40B8H
DP4RSC60E40B8H
producenter: Crydom
Beskrivelse: RELAY SSR 48 V
På lager: 250 pcs
Hent: DP4RSC60E40B8H.pdf
RFQ
DP4RSC60E40B8
DP4RSC60E40B8
producenter: Crydom
Beskrivelse: RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V
På lager: 290 pcs
Hent: DP4RSC60E40B8.pdf
RFQ
DP4RSC60E20B5
DP4RSC60E20B5
Beskrivelse: RELAY SSR CONTACT 48VDC 20A 32V
På lager: 289 pcs
Hent: DP4RSC60E20B5.pdf
DP4RSC60E60B
DP4RSC60E60B
Beskrivelse: RELAY SSR CONTACTOR 60A 48V
På lager: 249 pcs
Hent: DP4RSC60E60B.pdf
DP4RSC60E40B5
DP4RSC60E40B5
På lager: 291 pcs
Hent: DP4RSC60E40B5.pdf
DP4RSC60E20B2
DP4RSC60E20B2
På lager: 288 pcs
Hent: DP4RSC60E20B2.pdf
DP4RSC60E40
DP4RSC60E40
På lager: 250 pcs
Hent: DP4RSC60E40.pdf
DP4RSC60E40B2
DP4RSC60E40B2