DP4RSC60E40B2
CrydomCrydom
DP4RSC60E40B2 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DP4RSC60E40B2
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V
Dataark: 1.DP4RSC60E40B2.pdf2.DP4RSC60E40B2.pdf3.DP4RSC60E40B2.pdf4.DP4RSC60E40B2.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 253 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 253 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
5 pcs
  • Besked
Specifikationer for DP4RSC60E40B2
Varenummer DP4RSC60E40B2 Fabrikant Crydom
Beskrivelse RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Spænding - Belastning 1 ~ 48 V Spænding - Indgang 18 ~ 32VDC
Afslutningsstil Screw Terminal Serie DP
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Hockey Puck
Output Type DC Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Load Current 40A
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Kredsløb SPST-NO (1 Form A)
Relaterede produkter
DP4RSC60E60
DP4RSC60E60
producenter: Crydom
Beskrivelse: RELAY SSR CONTACTOR 60A 48V
På lager: 233 pcs
Hent: DP4RSC60E60.pdf
RFQ
DP4RSC60E40B
DP4RSC60E40B
producenter: Crydom
Beskrivelse: RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V
På lager: 229 pcs
Hent: DP4RSC60E40B.pdf
RFQ
DP4RSC60E20B8
DP4RSC60E20B8
Beskrivelse: RELAY SSR CONTACT 48VDC 20A 32V
På lager: 268 pcs
Hent: DP4RSC60E20B8.pdf
DP4RSC60E20B
DP4RSC60E20B
På lager: 270 pcs
Hent: DP4RSC60E20B.pdf
DP4RSC60E40
DP4RSC60E40