DP4RSC60E60
CrydomCrydom
DP4RSC60E60 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DP4RSC60E60
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse RELAY SSR CONTACTOR 60A 48V
Dataark: 1.DP4RSC60E60.pdf2.DP4RSC60E60.pdf3.DP4RSC60E60.pdf4.DP4RSC60E60.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 233 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 233 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for DP4RSC60E60
Varenummer DP4RSC60E60 Fabrikant Crydom
Beskrivelse RELAY SSR CONTACTOR 60A 48V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Spænding - Belastning 1 ~ 48 V Spænding - Indgang 18 ~ 32VDC
Afslutningsstil Screw Terminal Serie DP
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Hockey Puck
Output Type DC Andre navne CC1851
Monteringstype Chassis Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Load Current 60A Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Kredsløb SPST-NO (1 Form A)
producenter: Crydom
Beskrivelse: RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V
På lager: 250 pcs
Hent: DP4RSC60E40.pdf
RFQ
DP4RSC60E20B5
DP4RSC60E20B5
producenter: Crydom
Beskrivelse: RELAY SSR CONTACT 48VDC 20A 32V
På lager: 289 pcs
Hent: DP4RSC60E20B5.pdf
RFQ
DP4RSC60E60B
DP4RSC60E60B
Beskrivelse: RELAY SSR CONTACTOR 60A 48V
På lager: 249 pcs
Hent: DP4RSC60E60B.pdf
DP4RSC60E40B5
DP4RSC60E40B5
På lager: 291 pcs
Hent: DP4RSC60E40B5.pdf
DP4RSC60E60B2
DP4RSC60E60B2
Beskrivelse: RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 32V
På lager: 200 pcs
Hent: DP4RSC60E60B2.pdf
DP4RSC60E60B8
DP4RSC60E60B8
På lager: 199 pcs
Hent: DP4RSC60E60B8.pdf
DP4RSC60E40B8
DP4RSC60E40B8
På lager: 290 pcs
Hent: DP4RSC60E40B8.pdf
DP4RSC60E40B8H
DP4RSC60E40B8H
Beskrivelse: RELAY SSR 48 V
På lager: 250 pcs
Hent: DP4RSC60E40B8H.pdf
DP4RSC60E60B5
DP4RSC60E60B5