MXLSMCJLCE40A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJLCE40A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMCJLCE40A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 40V 64.5V DO214AB
Dataark: MXLSMCJLCE40A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMCJLCE40A
Varenummer MXLSMCJLCE40A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 40V 64.5V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 7848 pcs Datablad MXLSMCJLCE40A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 40V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 64.5V
Spænding - Opdeling (Min) 44.4V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-12273
1086-12273-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 23.3A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXLSMCJLCE43AE3
MXLSMCJLCE43AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB
På lager: 7329 pcs
Hent: MXLSMCJLCE43AE3.pdf
RFQ
MXLSMCJLCE43A
MXLSMCJLCE43A
producenter: Microsemi
På lager: 7216 pcs
Hent: MXLSMCJLCE43A.pdf
RFQ
MXLSMCJLCE40AE3
MXLSMCJLCE40AE3
Beskrivelse: TVS DIODE 40V 64.5V DO214AB