MXLSMCJLCE40AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJLCE40AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMCJLCE40AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 40V 64.5V DO214AB
Dataark: MXLSMCJLCE40AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMCJLCE40AE3
Varenummer MXLSMCJLCE40AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 40V 64.5V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6609 pcs Datablad MXLSMCJLCE40AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 40V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 64.5V
Spænding - Opdeling (Min) 44.4V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-12274
1086-12274-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 23.3A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXLSMCJLCE48AE3
MXLSMCJLCE48AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 48V 77.4V DO214AB
På lager: 7704 pcs
Hent: MXLSMCJLCE48AE3.pdf
RFQ
MXLSMCJLCE45AE3
MXLSMCJLCE45AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 45V 72.7V DO214AB
På lager: 6021 pcs
Hent: MXLSMCJLCE45AE3.pdf
RFQ
MXLSMCJLCE40A
MXLSMCJLCE40A
Beskrivelse: TVS DIODE 40V 64.5V DO214AB