MXLSMCJLCE43AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJLCE43AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMCJLCE43AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB
Dataark: MXLSMCJLCE43AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMCJLCE43AE3
Varenummer MXLSMCJLCE43AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 7329 pcs Datablad MXLSMCJLCE43AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 43V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 69.4V
Spænding - Opdeling (Min) 47.8V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-12276
1086-12276-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 21.6A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXLSMCJLCE51AE3
MXLSMCJLCE51AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB
På lager: 7469 pcs
Hent: MXLSMCJLCE51AE3.pdf
RFQ
MXLSMCJLCE51A
MXLSMCJLCE51A
producenter: Microsemi
På lager: 6862 pcs
Hent: MXLSMCJLCE51A.pdf
RFQ
MXLSMCJLCE43A
MXLSMCJLCE43A
Beskrivelse: TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB