MXLSMCJLCE45A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJLCE45A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMCJLCE45A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 45V 72.7V DO214AB
Dataark: MXLSMCJLCE45A.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for MXLSMCJLCE45A
Varenummer MXLSMCJLCE45A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 45V 72.7V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 7686 pcs Datablad MXLSMCJLCE45A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 45V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 72.7V
Spænding - Opdeling (Min) 50V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-12277
1086-12277-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20.6A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXLSMCJLCE40A
MXLSMCJLCE40A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 40V 64.5V DO214AB
På lager: 7848 pcs
Hent: MXLSMCJLCE40A.pdf
RFQ
MXLSMCJLCE36AE3
MXLSMCJLCE36AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB
På lager: 8017 pcs
Hent: MXLSMCJLCE36AE3.pdf
RFQ
MXLSMCJLCE45AE3
MXLSMCJLCE45AE3
Beskrivelse: TVS DIODE 45V 72.7V DO214AB