25SVPF100M
PanasonicPanasonic
25SVPF100M Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 25SVPF100M
Producent / Mærke: Panasonic
Produkt beskrivelse CAP ALUM POLY 100UF 20% 25V SMD
Dataark: 1.25SVPF100M.pdf2.25SVPF100M.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 25SVPF100M
Varenummer 25SVPF100M Fabrikant Panasonic
Beskrivelse CAP ALUM POLY 100UF 20% 25V SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 67262 pcs Datablad 1.25SVPF100M.pdf2.25SVPF100M.pdf
Spændingsvurdering 25V Type Polymer
Tolerance ±20% Overflade Mount Land Størrelse -
Størrelse / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie OS-CON™, SVPF
Ripple Current @ Low Frequency 160mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.2A @ 100kHz
Vurderinger - Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde Radial, Can - SMD Andre navne P123675CT
Driftstemperatur -55°C ~ 105°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Levetid @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Blyafstand - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.276" (7.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 24 mOhm
Detaljeret beskrivelse 100µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 24 mOhm 5000 Hrs @ 105°C kapacitans 100µF