25SVPF82M
PanasonicPanasonic
25SVPF82M Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 25SVPF82M
Producent / Mærke: Panasonic
Produkt beskrivelse CAP ALUM POLY 82UF 20% 25V SMD
Dataark: 25SVPF82M.pdf
100 pcs
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 25SVPF82M
Varenummer 25SVPF82M Fabrikant Panasonic
Beskrivelse CAP ALUM POLY 82UF 20% 25V SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 61939 pcs Datablad 25SVPF82M.pdf
Spændingsvurdering 25V Type Polymer
Tolerance ±20% Overflade Mount Land Størrelse 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Størrelse / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie OS-CON™, SVPF
Ripple Current @ Low Frequency 150mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3A @ 100kHz
Vurderinger - Emballage Original-Reel®
Pakke / tilfælde Radial, Can - SMD Andre navne P16515DKR
Driftstemperatur -55°C ~ 105°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Levetid @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Blyafstand - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.276" (7.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 28 mOhm
Detaljeret beskrivelse 82µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 28 mOhm 5000 Hrs @ 105°C kapacitans 82µF